Profesionální úklid a čištění

Profesionální úklid a čištění

Zobrazit:
Dezinfekční pěna

Dezinfekční prostředek nové generace pro dezinfekci rukou. Virucidní účinky proti obaleným virům. Doba působení 30 sec.

Dezinfekční úklid

Dezinfekční prostředek nové generace pro úklid a dezinfekci v jednom kroku. Použití do všech oblastí úklidu. Virucidní, baktericidní a fungicidní účinky. Doba působení 30 sec.

Dezinfekce

Dezinfekční prostředek nové generace. Použití do všech oblastí úklidu. Virucidní, baktericidní a fungicidní účinky. Doba působení 30 sec. (virucidní), 3 min. (baktericidní, fungicidní).

Podlahy parfémované

Čistící prostředek určený k dennímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů zejména dlažby, PVC, linolea, vinylu, lakovaných parket, laminátových povrchů a dalších.

Generální oblast – podlahy

Čistící prostředek určený pro každodenní mytí veškerých vodou omyvatelných povrchů, zejména podlahových ploch jako dlažba, PVC, linoleum, lakované parkety, laminátové a vinylové dílce. Jeho použití je bezpečnější a minimalizuje nároky na osobní ochranné pomůcky.

Podlahy silné znečištění

Čistící prostředek určený k čištění silně znečištěných podlah a omyvatelných povrchů - zejména dlažby, PVC, linolea, umělé pryskyřice, asfaltu, kamene a ostatních omyvatelných a alkáliím odolných povrchů.

Podlahy lesklá dlažba

Koncentrovaný pěnivý prostředek určený k základnímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů – zejména lesklé dlažby a lesklého kamene a ostatních krytin.

Podlahy umývárenské

Čistící prostředek určený k základnímu dennímu čištění vodou omyvatelných povrchů v umývárenské a sanitární oblasti – podlah, dlažby, obkladů.

Podlahy extra

Razantní prostředek určený na silné znečištění, generální úklid a hloubkové čištění. Účinný zejména na usazeniny vápenaté, hořečnaté a minerální, cementové zbytky a závoje, zbytky malby. Vhodný i pro postavební úklid nebo vyšlapaná místa v dlažbách. Pozor: Vhodné pouze na tvrdé povrchy odolné kyselinám.

Podlahy dezinfekční strojní čištění

Dezinfekční, intenzivně čisticí, nepěnivý prostředek, určený na čištění a dezinfekci ploch, především pomocí čistícího stroje. Likviduje viry, bakterie, plísně. Použitelný na všechny vodou omyvatelné podlahové povrchy a krytiny, PVC, umělé pryskyřice, asfalt a kámen.

Podlahy strojní čištění speciální

Čisticí, nepěnivý prostředek určený pro strojní mytí podlah.Vhodný zejména k mytí nečistot průmyslového charakteru – mastnoty a olejové nečistoty, zbytky grafitu a šmíru. Použitelný na všechny vodou omyvatelné podlahové krytiny a ostatní omyvatelné a alkáliím odolné povrchy.

Podlahy strojní čištění generální

Čistící, nepěnivý prostředek určený pro strojní mytí podlah. Vhodný zejména do generální oblasti (parfémovaný) – kanceláře, učebny, haly, recepce, chodby apod.Použitelný na všechny vodou omyvatelné podlahové krytiny a alkáliím odolné povrchy.

Generální oblast – pevné povrchy

Prostředek určený k čištění veškerých pevných povrchů, včetně skla, plastu, nábytku s povrchovou úpravou. Jeho použití je bezpečnější a minimalizuje nároky na osobní ochranné pomůcky. Dermatologicky testováno.

Čistič nábytku

Prostředek k dennímu čištění nábytku, kancelářských povrchů a ostatních středně znečištěných omyvatelných ploch.

Univerzální čistič – alkoholový

Čistící alkoholový prostředek k dennímu čištění omyvatelných povrchů, zejména plastu, skla, keramiky, zrcadel, laminátu, lakovaného dřeva, nábytku apod.